0212 537 07 89

Sosyal Medyada Biz}

Kampanyalarımızdan Yararlanmak İstemezmisiniz.?
Çember makinaları, çember çeşitleri ve tüm ambalaj paketleme ürünlerinin avatajlı dünyasına katılmak ve uygun çeşitli ödeme seçenekleri ile sizlerde ürünlerimize göz atmak istemezmisiniz.?
ÜRÜNLERİMİZ
iletisim

Hakkımızda

Ambalajlama ve Çemberleme Çözümleri İçin Doğru Adres

Firmamız 30 yıllık tecrübesiyle, sizlere uygun fiyatlara doğru ambalajlama çözümleri için hizmet vermektedir. Plastik Çember, ambalajlama, çember makinesi, çemberleme malzemeleri ve diğer ürünlerin satışını ve desteğini vermekte olup, müştelerimizin memnuniyeti en önemli prensibimizdir.


about-1

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye nin bir çok yerine ürün satışı ve desteği veren firmamıza iletişim bilgileri ile ulaşabilirsiniz.

Bir ambalaj üreticisi paketleme işinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için rekabetçi fiyatlar ile paketleme makineleri güvenilir kalite katılmak. En zorlu sistem çözümleri için basit gelen çemberleme malzemelerden, bizim ayrılmaz bir yaklaşım hepiniz ambalaj gereksinimleri kapsar. ambalaj sektörünün pazar lideri olarak, Plaster Ambalaj sürekli müşterilerimize en iyi paketleme makineleri sağlamak bizim tam bağlılık veriyor. Biz ambalaj malzemeleri için in-line paketleme sistemi, bireysel çemberleme makinesi, sarma streç makinesi, karton kapama makinesi, el aletleri, gelen, esas hat paketleme makineleri sonunda anahtarları ürünler geliştirmek. Ürünün kapsamlı müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak için verimli tek elden hizmet vermektedir.  2008 sistemi: Bugün biz ISO9001 altında işletilmektedir.Bizim ambalaj ürünleri tüm kullanıcılar için dost güvenlik standardını ve çevre sağlar Paketleme çözümleri ve optimum kalite Kalıcı gelişme ambalaj deneyimini maksimize size yüksek güvenilirlik düzeyi getiriyor.

Amaçlarımız

Biz teknoloji, imalat satış ve rekabetçi çözümler hizmetinde mevcut güçlü faydalanarak pazar payımızı artırmak.

Biz özellikle bizim temel yetkinlik olduğu çember, anahtar ürünler geliştirmek ve kendi modern üretim birimlerinde onları üretmek.

Biz önemli pazar segmentleri odaklanmak. Biz müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı ve yakın iş ilişkisi teşvik.

Çalışanlarımızın aktif şirketin gelişimine katılmak için izin görev odaklı iş imkanı sağlamaktadır.

Biz sürekli prosedürleri basitleştirmek için çalışılmaktadır.

Biz ekolojik ve sosyal zorluklar ve sınırlamalar düşünün.

 

çemberleme makinası - Çember Makinesi - Plastik Çember